ÇANAKKALE NERGİS ÇİÇEKÇİLİK
 
       Değerli Müşterimiz,
 
Çiçek, insanoğlunun yaşamsal süreci içerisinde her zaman kendine yer bulmuş, bir sunum şekli olmuştur. Kimi zaman sevdiklerimizin ve dostlarımızın üzüntülerine ortak olduğumuzu belirtmek, kimi zaman da sevinçlerini paylaşmak noktasında yanlarında olduğumuzun en güzel ifadesidir çiçekler. Kimi zaman anlatılamayandır, söylenemeyendir çiçekler…

Çanakakle Nergis Çiçekçilik ve Organizasyon olarak biz, duygularınızın ifade edilmesi noktasında sizin tercümanınız olmaktan keyif alacağımızı, gurur duyacağımızı, duygularınıza ortak olacağımızı ve duygularınızı sevdiklerinizle en iyi şekilde buluşturacağımızı iddia ediyoruz.

Kendimize olan güvenimizi sizinle paylaşmaktan keyif alıyoruz. Bir çiçeğinizin aranjesine başlarken şunu aklımızdan çıkarmıyoruz; sizi temsil eden bizi daha çok temsil ediyor. Yaptığımız her aranje, bizim gerçek reklâmımızdır. Aldığımız her teşekkür bizim gurur kaynağımız olmakta, işimize verdiğimiz önem bu anlamda katlanarak büyümektedir.

Çanakkale Nergis Çiçekçilik ve Organizasyon olarak hizmet alanlarımız; çiçek gönderilirinizi, düğün davet organizasyonlarınızda kullandığınız tüm masa, sandalye süslemeleri, şamdan ve çiçek partellerinizi, nikah masalarınızın kumaş giydirmelerini ve çiçeklendirilmesini, balon süslendirmelerinizi, açılış ve sünnet organizasyonlarınızın tüm gereksinmelerini karşılıyoruz.

İç ve dış mekan çevre düzenlemelerinizi, bitki bakımlarınızı yapıyoruz. Peyzaj düzenlemelerinizin tasarım ve uygulamasını hayata geçiriyoruz.

Çanakkale Nergis Çiçekçilik ve Organizasyon olarak1998 yılında başladığımız ticaret hayatına çiçekçi ve düğün, davet, açılış organizasyonlarınızda çözüm ortağı anlamında sizlere hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası ve şehir içi çiçek siparişi ve uluslar arası çiçek siparişi taleplerinizi üyesi olduğumuz Interflora Fleurop Dünya Çiçek Dağıtım ağının aracılığıyla dilediğiniz adrese ulaştırma imkanımız bulunmaktadır. Çiçekçi firmamızdan gönderi yapabileceğiniz çiçek çeşitlerinden bazıları şunlardır; kırmızı gül buketi, beyaz gül buketler, mevsim çiçeği buketleri, gelin buketi, sarı lale buketi, krizantem, karanfil, orkide, gerbera, gloür, kala, lilyum buketi, kazablanka, starliçe, papatya, anthorium, fontsepya, menekşe, şebboy, mevsim çiçek buketi (Mevsimlere göre çiçek çeşitlerimiz değişiklik göstermektedir.), saksılı bitkiler ve yapay çiçek çeşitlerimizdir.

Çiçek gönderim amaçlarınız sırasıyla doğum günü çiçeği, yeni doğum çiçeği, terfi çiçekleri, sevgililer günü çiçekleri, anneler günü çiçekleri, düğün çiçekleri, cenaze çiçekleri, gelin buketleri, şamdan süsleme, balon dekorasyon, çiçek süsleme, düğün organizasyonu, davet organizasyonu, açılış organizasyonu, mekân süsleme, yılbaşı organizasyonu, doğum günü organizasyonu, palyaço kiralama, havai fişek organizasyonu, uçan balon, kır düğünü organizasyonu, havuz çiçek süslemesi, çiçek tak, gelin yolu süslemesi, kız bebeği çiçeği, erkek bebeği çiçeği, salon saksılı bitki bakımı, peyzaj çevre düzenlemesi…

Vizyonumuz
 
 
Küresel rekabet dünyasında; firmanızın veya şahsınızın çiçek ile temsiledilmeniz gerektiği ortamlarda, gerek firmanızla gerekse şahsınızla ilgili,vizyonunuzdan ve misyonunuzdan izler taşıyan ve yansıtanorijinal ürünlerimizle sizlerin iş ve ilişki geliştirmenize katkıda  bulunmaktır.
 
 
Misyonumuz
 
 
İş ortağımız olan sizler; bizlere firmanızı ve şahsınızı tanıma fırsatı verdiğiniz takdirde,sunmak istediğiniz mesaja ve imaja uygun olan, sizlere iş vekişisel ilişkilerinizi geliştirmenizde katkı sağlayacak, şahsınıza ve firmanıza özel geliştirdiğimiz ürünlerimizle, kendi içimizde koyduğumuz kalite standartlarımıza uygun olarak, sizleri temsil edebilecek ürünleri, zamanında ulaştırıp, uygun fiyatlar sunarak, iş ilişkilerinize ve kişisel ilişkilerinize derinlik ve boyut kazandırmaktır.
 
 
Çanakkale Nergis Çiçekçilik ve Organizasyon Ailesi…
 
ABDULLAH AYDOĞAN
Çiçek Tasarımcısı
 
 
©2009 Tüm Hakları Çanakkale Nergis Çiçekçilik'e Aittir.
 Web Sitemiz En İyi 1024*768 Ekran Çözünürlüğünde Görüntülenir.
  
Altyapı ONTEK